BAGOLINA Member

BAGOLINA Member

Ju prezantojmë Bloggolina – blogu që ne në Bagolina kemi krijuar për ju. Na u bashkoni që të mësoni më shumë rreth pjatave tona dhe gjithçka rreth ushqimit.

Pizza Bagel

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pizza Bagel është kaq argëtuese sa ne duam t’i bëjmë ato çdo natë të javës.

Ashtu siç e dijmë, gojëdhëna thotë se Pizza Bagel është krijuar kur një kuzhinier hebre dhe një kuzhinier italian u takuan rastësisht dhe kombinuan dy recetat më të njohura të kuzhinës së tyre, picën dhe bagel-in.

Pizza Bagel është një nga ushqimet me të kërkuara nga konsumatorët tanë. Ajo përfshinë kaçkavall, origano, salcë domatesh dhe proshutë.

Nuk mund ta besoni se keni kaluar kaq gjatë pa provuar një Pizza Bagel? Ejani dhe provojeni atë në njërën nga pikat tona! Për ne koha më e përshtatshme për Pizza Bagels është gjithmonë!

More to explore

Specialitete të ushqimit të detit

Ushqimi i detit është një burim i shkëlqyer i proteinave me cilësi të lartë dhe është i mbushur me shumë lëndë ushqyese

Pesto Cream-Cheese Bagel

Nëse ju duhet të përgatitni një shujt të shpejt dhe të lehtë pa shumë bujë, atëherë jeni duke lexuar blogun e duhur!

Winter cocktails

Nëse keni menduar se koktejet janë perfekte për t’u pirë vetëm gjatë ditëve të nxehta të verës, atëherë bëhuni gati të ndryshojmë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *