BAGOLINA Member

BAGOLINA Member

Ju prezantojmë Bloggolina – blogu që ne në Bagolina kemi krijuar për ju. Na u bashkoni që të mësoni më shumë rreth pjatave tona dhe gjithçka rreth ushqimit.

The Classic Bagel

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Përgatitja e shpejtë dhe e lehtë e këtij bagel me kremë djathë dhe salmon, e kategorizon atë si një nga recetat më të përkryera për t’u shijuar në mëngjes apo edhe para drekës (Brunch). Në çdo kafshatë mund të vëreni shijen e mrekullueshme të salmonit të freskët.

Ne në Bagolina, The classic bagel e shërbejm me salmon të prerë në fleta të holla, kremë djathi, domate, qepë të kuqe dhe kaper. Por, kjo nuk do të thotë se nuk mund të përdorni edhe produkte të tjera shtesë. The classic Bagel është lehtë i kombinueshem dhe mund të përdorni çdo mbushje si: tranguj, avokado, vezë, domate apo edhe ullinj!

Përgatiteni dhe shpërblejeni vetën!

More to explore

Specialitete të ushqimit të detit

Ushqimi i detit është një burim i shkëlqyer i proteinave me cilësi të lartë dhe është i mbushur me shumë lëndë ushqyese

Pesto Cream-Cheese Bagel

Nëse ju duhet të përgatitni një shujt të shpejt dhe të lehtë pa shumë bujë, atëherë jeni duke lexuar blogun e duhur!

Winter cocktails

Nëse keni menduar se koktejet janë perfekte për t’u pirë vetëm gjatë ditëve të nxehta të verës, atëherë bëhuni gati të ndryshojmë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *