BAGOLINA Member

BAGOLINA Member

Ju prezantojmë Bloggolina – blogu që ne në Bagolina kemi krijuar për ju. Na u bashkoni që të mësoni më shumë rreth pjatave tona dhe gjithçka rreth ushqimit.

Creamcheese Bagel

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Creamcheese Bagel, e prerë në mes dhe e mbushur me Krem djathi Philadelphia!

Një nga ushqimet kryesore që në Bagolina e përgatisim më së miri janë bagels.

Menyja jonë i numëron mbi 15 lloje të bagels, secila e përgatitur më mirë se tjetra dhe secila e përgatitur me dashuri nga kuzhinierët tanë të trajnuar.

Por, a keni menduar ndonjëherë se si përgatiten bagels tona?

Mos mendoni më gjatë, për t’ju treguar ju se çfarë kanë bagels brenda, kemi përgatitur disa video për të ju treguar më mirë. Duke filluar me Creamcheese Bagel, do t’i ndajmë këtu me ju këto një nga një.

Ndiqeni videon e shiheni se çfarë kalon bageli ynë për të ardhur deri tek tavolina juaj.

More to explore

Specialitete të ushqimit të detit

Ushqimi i detit është një burim i shkëlqyer i proteinave me cilësi të lartë dhe është i mbushur me shumë lëndë ushqyese

Pesto Cream-Cheese Bagel

Nëse ju duhet të përgatitni një shujt të shpejt dhe të lehtë pa shumë bujë, atëherë jeni duke lexuar blogun e duhur!

Winter cocktails

Nëse keni menduar se koktejet janë perfekte për t’u pirë vetëm gjatë ditëve të nxehta të verës, atëherë bëhuni gati të ndryshojmë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *